Учені знайшли в людях органи древніх істот: сенсаційне відкриття

39,0 т.
Учені знайшли в людях органи древніх істот: сенсаційне відкриття

Атавістичні м'язи, які є в кінцівках багатьох тварин, але відсутні у дорослих людей, з'являються й зникають у ході розвитку людського ембріона.

Такого висновку дійшли еволюційні біологи Говардського університету в США, пише "Лента.ру". Зазначається, що ці елементи зникли в наших предків, які жили сотні мільйонів років тому.

Учені знайшли у людях органи древніх істот

Як з'ясувалося, плід на сьомому тижні вагітності має в руках і ногах по 30 м'язів, третина яких зникає або зливається один з одним через 13 тижнів.

Відео дня
Атавістичні м'язи

Учені зауважують, що наявність тимчасових м'язів відображає хід еволюції предків людини з часу переходу синапсидних рептилій до ссавців 250 мільйонів років тому.

Як повідомляв OBOZREVATEL, науковці повідомили про існування невідомого раніше науці примата, який був предком людини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки