Удвічі частіше: вчені назвали "улюблену" групу крові комарів

99,9 т.
Удвічі частіше: вчені назвали 'улюблену' групу крові комарів

Комарі найчастіше кусають власників першої групи крові. За статистикою, вони страждають від цих комах удвічі частіше, ніж ті, у кого друга група.

Також комарі вибирають своїх "жертв" за температурою тіла, запахом та рівнем метаболізму, пише "Національна служба новин".

Також високий ризик укусу у людей з надмірною вагою, тих, хто зайнятий фізичною працею і у вагітних. Останнім варто бути найбільш обережними, оскільки від комахи в організм потрапляють небезпечні захворювання, зокрема малярія і вірус Західного Нілу.

Укус комара
Відео дня

Крім цього, комарі віддають перевагу тим, хто недавно пив алкоголь, оскільки він також прискорює метаболізм. З цієї ж причини комахи "атакують" людей під час пробіжок і занять спортом на свіжому повітрі.

Як писав OBOZREVATEL, у липні у жительки Дніпра після укусу комара виявили небезпечне захворювання. Личинки глиста проникла в тіло людини, і паразит жив і пересувався під шкірою, поки його не видалили хірургічним шляхом.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки