Україна відстає на 50 років від світу: Тодуров розповів, як врятувати медицину

12,3 т.
Борис Тодуров

Українська медицина відстає від світової не менше, ніж на 50 років.

Про це розповів відомий кардіохірург, заслужений лікар України і Директор "Інституту серця" Борис Тодуров у програмі "Перший подкаст" Василя Апасова на Youtube (щоб подивитися тизер програми, доскрольте до кінця).

"Україна відстає від усього медичного світу за багатьма параметрами на 50 років. Для того, щоб виправити ситуацію, потрібно розламати всю державну медицину", – заявив доктор.

Україна відстає на 50 років від світу: Тодуров розповів, як врятувати медицину
Відео дня

Нагадаємо, раніше Тодуров заявив, що плазма крові людей, які перехворіли на коронавірус COVID -19, може використовуватися для швидкого і ефективного лікування хворих з ускладненнями. Він пояснив, що кров людей, які перехворіли коронавірусом, містить антитіла. "Антитіла, які вже вироблені проти цього вірусу, при введенні хворому людині відразу починають працювати", – розповів медик.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Тодуров висловив упевненість, що медикам, які лікують хворих з коронавірусом необхідно платити куди більше, ніж пропонує уряд.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки