В український протокол лікування COVID-19 додано новий препарат

  • Препарат внесено до протоколу лікування коронавірусної хвороби

  • Він допомагає скоротити смертність пацієнтів з важким перебігом

В український протокол лікування COVID-19 додано новий препарат

Імунологічний препарат Біовен заводу "Біофарма" включений в український протокол лікування COVID-19.

Відповідний пост був опублікований в Facebook президентом фармкомпанії Костянтином Єфименко.

У заяві також говориться, що тестування препарату тривало з травня по жовтень 2020 року. У випробуваннях взяли участь пацієнти з важким перебігом хвороби, викликаної вірусом SARS-CoV-2.

Використання Быовену в комплексному лікуванні пневмонії виявилося ефективнішим, ніж стандартна терапія за такими показниками:

Відео дня
  • кількість летальних випадків скоротилася з 23,6% до 6,25%;

  • середній час до настання покращення скоротився з 9 до 5 днів;

  • скоротився час госпіталізації в стаціонарних умовах – на 3-5 днів.

Вивчення ефективності імуноглобулінів в лікуванні коронавірусної інфекції проходить по всьому світу. Цими дослідженнями займаються великі фармкомпанії Америки і Західної Європи, але "Біофарма" першою їх почала і першою завершила.

Біовен включили в український протокол лікування COVID-19

Раніше MedOboz повідомляв, що за наказом МОЗ України "антиковідну" плазму було внесено до протоколу лікування коронавірусної хвороби. Така плазма, виділена з крові людини, яка одужала, містить високий титр антитіл до ковіду.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки