Український учений розвінчав міф про російську "вакцину" від COVID-19

Український учений розвінчав міф про російську 'вакцину' від COVID-19

У Росії препарат "Супутник", який представили як вакцину проти коронавірусу (COVID-19) не пройшов належних клінічних випробувань.

Про це в інтерв'ю "Фактам" розповів академік НАН України Сергій Комісаренко. Він зазначив, що російську "вакцину" випробували лише на кількох десятках здорових молодих людей.

"Зрозуміло, що цього абсолютно недостатньо, тому Всесвітня організація охорони здоров'я негативно відреагувала на старт вакцинації "Супутником". Росіяни тільки планують третю стадію випробувань із закінченням вже у 2021 році й із залученням десятків тисяч добровольців,зокрема й в Ірані, який є одним із світових лідерів за кількістю хворих на COVID-19", – сказав він.

Відео дня

Також Комісаренко висловив надію, що Україна не ввійде в низку країн, де Росія має намір випробовувати свою "вакцину".

Як писав OBOZREVATEL:

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки