Українців закликають відмовитися від дитячої поведінки

32,2 т.
Українців закликають відмовитися від дитячої поведінки

Напередодні Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом запрошуємо вас на акцію "Не будь дитиною. Пройди тест на ВІЛ", яка розпочнеться 30 листопада о 10.00 біля Меморіалу "Червона стрічка", вул. Лаврська, 23 (біля Києво-Печерської Лаври)

Під час акції всім учасникам роздаватимуть дитячі соски, які можна буде обміняти на експрес-тест на ВІЛ прямо на місці акції. В такий спосіб учасників закликатимуть змінити "дитячу" поведінку по відношенню до свого здоров’я на "дорослу й свідому" та дізнатися свій статус.

Сьогодні, кожен другий ВІЛ-інфікований українець не знає про свій статус. Більш ніж 50% осіб віком від 15 років виявляються вперше на 3 та 4 клінічних стадіях ВІЛ-інфекції, коли стан здоров'я вже незадовільний. Вчасне тестування може виправити цю ситуацію та врятувати життя.

Відео дня

В 2019 році в Україну буде доставлено більше мільйона тестів на ВІЛ. Відтепер пройти такий тест можна у свого сімейного лікаря, або в мобільних чи стаціонарних пунктах тестування. Оцінити ризики інфікування та знайти найближчий пункт тестування можна за допомогою інноваційного додатку HIV TEST, розробленого БО “100% Життя”. Крім того, в медичному центрі "100% Життя" (вул. Межигірська 87 А) доступна ще одна інновація – оральний тест на ВІЛ, що дозволяє виявити наявність вірусу в організмі за допомогою зразка слини.

Учасники прес-брифінгу:

  • Дмитро Шерембей, Голова БО "100% Життя"

  • Марі Йованович, Посол США в Україні

  • Езра Барзілай, Директор Центрів з контролю та профілактики захворювань США

  • Роман Гайлевич, Голова ЮНЕЙДС в Україні

  • Володимир Курпіта, Директор Центру громадського здоров’я МОЗ України

  • Микола Поворозник, Перший заступник голови КМДА

  • Ольга Руднєва, Директор фонду Олени Пінчук

  • Вячеслав Кушаков, Альянс громадського здоров'я

По закінченню прес-брифінгу всі охочі матимуть змогу пройти тест на ВІЛ, зробити селфі у фотозоні та записати індивідуальні інтерв’ю.

З питань акредитації та за більш детальною інформацією звертайтесь:

Анастасія Бондарчук +38(097)394-49-56, [email protected]

Дар’я Коваленко +38(095)419-67-98, [email protected]

Про БО " 100% Життя ":

БО "100% Життя" (раніше Мережа ЛЖВ) — найбільша пацієнтська організація в Україні, місія якої – боротьба за Життя. Мережа працює з пацієнтами та для пацієнтів, в тому числі представляючи інтереси людей, які живуть з ВІЛ, в 25 регіонах України .

Детальніше на сайті

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки