В Інституті раку знову скандал: жінка померла через недбалість лікарів

В Інституті раку знову скандал: жінка померла через недбалість лікарів

Трьом медикам з Національного інституту раку пред'явлені звинувачення в халатності, яка коштувала пацієнтці життя.

Про це повідомляється на сайті Генеральної прокуратури України.

За даними розслідування, лікар-анестезіолог головної онколікарні країни, не провівши передопераційну підготовку хворої, зробив їй ін'єкцію двох препаратів, які не сумісні при одночасному використанні. Після цього стан жінки різко погіршився і настала смерть.

Щоб приховати помилку медика, двоє його колег, лікуючий лікар і патологоанатом, після розтину внесли в меддокументацію недостовірні дані про причину смерті.

Відео дня

На даний момент вирішується питання про обрання запобіжних заходів та усунення лікарів від займаних посад.

disclaimer_icon
Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки