В Україні через смерть дитини заборонили вакцину від дифтерії

34,2 т.
В Україні через смерть дитини заборонили вакцину від дифтерії

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками ввела тимчасову заборону на вакцину від дифтерії.

Відомо, що заборона введена через повідомлення про летальний випадок після введення вакцини.

Тимчасова заборона введена на вакцину для профілактики дифтерії, правця та кашлюку, (серії 282P6016А, адсорбована, з цільноклітинним кашлюковим компонентом, суспензія для ін'єкцій, по 10 доз (одна доза 0,5 мл) по 5 мл, № 50 в пачці з картону, виробництва Індії) .

У зв'язку з цим держслужба своїм розпорядженням зобов'язала всі суб'єкти госпдіяльності, які здійснюють реалізацію, зберігання та застосування даного препарату негайно перевірити наявність забороненого препарату і помістити під карантин до подальшого розпорядження відомства.

Відео дня

Раніше "МедОбоз" розповідав, що в Тернополі померла піврічна дитина після введення вакцини.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки