МоваЯзык

/ Новини медицини

"В Україні готові лікувати коронавірус": гучна заява заступника Скалецької

10.8т
Читати матеріал російською

Патофізіолог Віктор Досенко вирішив прояснити сказане заступником міністра МОЗ України Віктором Ляшком щодо коронавірусу.

"Нова радість стала, але вже бувала... Ляшко на зустрічі з Президентом запевнив, що в Україні готові лікувати вірус (!!!), якщо його буде виявлено. Тобто, якщо вірус захворіє, його полікують?! Чим будемо виявляти невідомо, але "технології, які допомогли вилікувати людей в Китаї, застосовуються і в Україні. Наші інфекціоністи знають про них і готові ними скористатися. За допомогою таких же технологій вони лікують грипоподібні захворювання", – пише вчений.

"Геніально! При цьому фахівцям зрозуміло, що специфічної терапії немає і якщо виникне пневмонія та дихальна недостатність, то допоможе лише Extracorporeal membrane oxygenation (ECMO)! А ось цих апаратів в українських клініках практично немає (переконайте мене в зворотному, колеги-клініцисти)! Засобів захисту лікарів та персоналу клінік також немає, але їх легко можна придбати – задля цього і була зустріч, чи не так? Чому не сказати Президенту, що потрібно негайно купити ECMO та медичні респіратори?! Міністр-юрист може про це не знати, а лікар, фахівець з інфекційного контролю? Чи совєтський союз головного мозку заважає?" – обурився Досенко. Він сподівається на реакцію Президента України та очільниці МОЗ.

Коронавірус зараз на хвилі "популярності". Біда в тому, що це перший спалах інфекції серед населення. Ми вже знаємо, що він потрапив до нас від тварин та передається між людьми. Ліків наразі немає. В Китаї та сусідніх країнах захворюваність росте.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
1
1
Смішно
0
Цікаво
4
Сумно
2
Треш

Блоги медицини