В Україні стартує трансформація екстенної медичної допомоги

8,2 т.
В Україні стартує трансформація екстенної медичної допомоги

22 травня урядом прийнято рішення про початок трансформації системи екстреної медичної допомоги, яка триватиме 5 років, починаючи з змін в шести пілотних регіонах в цьому році.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету міністрів України, передає УНН.

В Україні стартує трансформація екстенної медичної допомоги

Як повідомили у відомстві, зміни відбудуться протягом наступних п'яти років, а перший етап почнеться вже в цьому році. На реалізацію змін в Держбюджеті передбачено 922,5 млн гривень.

Відео дня

В рамках пілотного проекту передбачено закупівлі спеціалізованого санітарного транспорту, оснащення для навчально-тренувальних відділів центрів екстреної медичної допомоги та медицини катастроф у Вінницькій, Донецькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській областях та Києві.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки