В Україні заборонили популярний спрей для носа

33,8 т.
В Україні заборонили популярний спрей для носа

Державна служба України з лікарських засобів та контролю за наркотиками тимчасово заборонила продавати і застосовувати препарат від нежиті Назо-спрей.

"Тимчасово заборонити реалізацію і застосування лікарського засобу Назо-спрей, спрей назальний 0,5 мг/мл, по 15 мг у контейнері з розпилювачем, в пачці з картону, серії 01711117", - сказано в документі.

Пояснюється, що такі заходи ввели в зв'язку з невідповідністю вимогам аналітичної нормативної документації реєстраційного посвідчення. Препарат використовується для місцевого застосування при захворюваннях порожнини носа.

Відео дня
В Україні заборонили спрей для носа
В Україні заборонили спрей для носа

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Україні заборонили антисептик для дезінфекції шкіри рук "Етанол 96" на постійній основі.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки