МоваЯзык

/ Новини медицини

В Україні заборонили розчин для інфузій від ''Юрія-Фарм''

Держлікслужба України тимчасово заборонила реалізацію і застосування лікарського засобу Розчин Рінгера виробництва ТОВ "Юрія-Фарм".

Рішення ухвалили через побічну реакцію, повідомили в прес-центрі Державної служби лікарських засобів і контролю за наркотиками, пише Korrespondent.

"Тимчасово забороняю реалізацію та застосування лікарського засобу Розчин Рінгера, розчин для інфузій 400 мл у пляшках, серії АМ698/1-1, виробництва ТОВ "Юрія-Фарм", Україна, до окремого рішення (Держлікслужби)", — йдеться в розпорядженні відомства.

У відомстві уточнили, що рішення ухвалили на підставі повідомлення ДП Державний експертний центр МОЗ від 26 листопада 2018 року про випадок непередбаченої побічної реакції при застосуванні цього лікарського засобу.

Тепер суб'єктам господарювання, які реалізовують, зберігають і застосовують лікарські засоби, потрібно невідкладно після отримання цього розпорядження перевірити наявність вказаної серії лікарського засобу. Якщо препарат виявили, необхідно вилучити його з обігу і помістити в карантин.

Нагадаємо, Розчин Рінгера — розчин для внутрішньовенного введення, його застосовують для корекції порушень електролітного балансу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні тимчасово заборонили реалізацію та застосування препарату "Гліцин" виробництва Росії.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Ліки в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
10
2
Смішно
7
Цікаво
3
Сумно
3
Треш

Блоги медицини