МоваЯзык

/ Новини медицини

В Україні з'явилися перші роботизовані аптеки

Сучасні технології затверджуються у всіх сферах життя, вони активно увійшли й у бізнес-процеси. Фармацевтична галузь — не виняток. У всьому світі протягом декількох років використовуються так звані роботи-аптекарі — спеціалізована техніка, здатна виконувати функції провізора.

Український фармринок не став винятком, хоча використання аптечних роботів поки що не настільки поширене. Його в свою роботу впровадили й успішно використовують декілька брендів: "Аптека низьких цін", "Аптека АНЦ", "Аптека Копійка" та "Благодія".

Саме ці аптеки ось уже декілька років значно покращують свої показники завдяки роботам Pharm Bot, які, до речі, виробляються в Україні. Що ж являють собою ці аптечні "помічники", і в чому їхні плюси для покупців?

Pharm Bot — це унікальний механізм, який дозволяє значно оптимізувати роботу будь-якої аптеки. Відвідувачам роботизованої аптеки більше не потрібно стояти у довгій черзі. Отримавши інформацію про замовлення, Pharm Bot бере зі складу необхідний препарат і доставляє його покупцеві через віконце видачі максимально швидко — лише за сім секунд! Це значно скорочує час очікування, покупка формується максимально швидко. Тим часом провізор може провести детальну консультацію кожного покупця роботизованої аптеки.

Pharm Bot — це механізм, який об'єднав у собі багаторічний досвід і новітні технологічні розробки. Він зберігає одночасно понад 12 тисяч упаковок препаратів. При цьому, кожна пачка перевіряється роботом на предмет цілісності і терміну придатності. Так, повністю відкидається фактор людської помилки. Робот не може пропустити будь-які відхилення від норми, якими б мінімальними вони не були, і до покупців потрапляють лише високоякісні товари.

До речі, є ще один беззаперечний плюс перших роботизованих аптек України. Фармбренди "Аптека низьких цін", "Аптека АНЦ", "Аптека Копійка" і "Благодія" постійно проводять цікаві акції, у рамках яких діють знижки на товари для всієї родини. Наприклад, зараз перші роботизовані аптеки пропонують покупцям "Робознижки" — знижки цін до 20% на сезонні препарати, вітаміни, чаї, косметику, засоби для жіночої, дитячої гігієни та багато іншого.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

0
Коментарі
4
6
Смішно
11
Цікаво
2
Сумно
2
Треш

Блоги медицини