Вакцинація в Ізраїлі зменшила кількість нових заражених – дослідження

Вакцинація в Ізраїлі зменшила кількість нових заражених – дослідження

В Ізраїлі через три тижні після початку вакцинації проти коронавірусу (COVID-19) зменшилася кількість нових заражених і госпіталізацій.

Як повідомляє Bloomberg, робити щеплення препаратом Pfizer/BioNTech у країні почали 20 грудня. І зараз Ізраїль став країною, де найбільший відсоток вакцинованого населення.

"Наскільки нам відомо, дотепер жодне дослідження не вивчало вплив кампанії вакцинації на популяційний рівень і її вплив на характер динаміки пандемії. Оскільки Ізраїль є однією з перших країн, які проводять кампанію вакцинації такого масштабу, ми вважаємо, що ця кількісна оцінка може становити великий інтерес для багатьох країн світу", – повідомили вчені з Інституту науки Вейцмана в Реховоті.

Відео дня

Відзначається, що в країні вакцинували майже третину громадян, включно з трьома чвертями з тих, хто у віці 60 років і старше.

Доцент кафедри біології Ізраїльського технологічного інституту Двір Аран сказав, що вакцина має високу ефективність у зменшенні кількості випадків COVID-19, госпіталізацій і смертності. Він зазначив, що після щеплень рівень госпіталізацій пацієнтів з важкими проявами хвороби зменшився на 90%.

Водночас наголошується, що ефективність вакцин залежить від правильності транспортування і зберігання препарату. До того ж люди похилого віку потенційно мають знижену або відстрочену реакцію на вакцинацію в силу вікових особливостей їх імунної системи.

Крім того, ефективність вакцини знижується через появу нових штамів, таких як британський або південноафриканський.

Як повідомляв OBOZREVATEL, Ізраїль першим у світі завершив вакцинацію проти COVID-19 у будинках для людей похилого віку.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки