Вакцини не буде: щеплення від ВІЛ не пройшло випробування

9,8 т.
Вакцини не буде: щеплення від ВІЛ не пройшло випробування

Національний інститут охорони здоров'я США оголосив, що клінічне випробування вакцини проти ВІЛ-інфекції HVTN 702 було припинено. Хоча в ході випробування не було виявлено ніяких проблем з безпекою, незалежна комісія з моніторингу даних і безпеки виявила, що вакцина неефективна в запобіганні передачі ВІЛ.

Вакцина від ВІЛ не пройшла випробування

У дослідженні, проведеному в 14 місцях по всій Південній Африці протягом 18 місяців, взяли участь понад 5400 ВІЛ-негативних осіб у віці 18– 5 років. Учасники отримали 6 ін'єкцій протягом шестимісячного періоду або вакцини, або плацебо. Аналіз випробування показав, що серед людей, яким була зроблена вакцинація, сталося 129 випадків ВІЛ-інфекції, в той час як 123 людини, яким вводили плацебо, також заразилися.

Відео дня

Паралельно на сьогоднішній день проводяться інші великі дослідження вакцин проти ВІЛ. Зокрема, проводиться тестування вакцини серед трансгендерних осіб, геїв та інших чоловіків, що мають статеві контакти з чоловіками, в Північній і Південній Америці і в Європі.

Раніше OBOZREVATEL розповідав про новий препарат для лікування важких випадків ВІЛ.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки