МоваЯзык

/ Новини медицини

Вчені б'ють на сполох: зросло глобальне вживання алкоголю

Нове дослідження, показало, що в усьому світі різко зросли показники індивідуального вживання алкоголю. Результати опубліковані в The Lancet.

Про це повідомляє Medical News Today.

Люди в усьому світі стали вживати більше алкоголю, ніж майже 30 років тому.

Дослідження, проведене групою вчених з Центру наркології і психічного здоров'я в Торонто, Канада, і Технічного університету Дрездена в Німеччині, показало, що люди споживають більше алкоголю на глобальному рівні, ніж майже 30 років тому.

За словами авторів дослідження, поточна тенденція до збільшення буде зростати протягом наступних кількох десятиліть.

В ході дослідження, були проаналізовані тенденції вживання алкоголю в 189 країнах в період 1990 – 2017 років, також оцінювалися показники до 2030 року. Крім того, аналізувалися рівні вживання алкоголю на людину, а також наслідки цього вживання, на основі даних, отриманих із Всесвітньої організації охорони здоров'я.

На глобальному рівні група вчених виявила, що загальний обсяг споживання алкоголю в рік збільшився на цілих 70% в період з 1990 по 2017 рік, тобто з 20 999 до 35 676 мільйонів літрів на рік.

До 1990 року більша частина алкоголю вживалася в країнах з високим рівнем доходу, при цьому найвищі рівні вживання були зафіксовані в Європі. На даний момент скоротилося вживання алкоголю в Східній Європі і значно збільшилося в декількох країнах із середнім рівнем доходу, таких як Китай, Індія і В'єтнам.

Економічне зростання пояснює збільшення глобального вживання алкоголю за останні кілька десятиліть. Вживання цього продукту залишиться одним з провідних факторів ризику для показників глобального тягара хвороб в найближчому майбутньому, і його вплив, ймовірно, збільшиться в порівнянні з іншими факторами ризику, каже автор дослідження Якоб Манти.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини