МоваЯзык

/ Новини медицини

Вчені дізналися, скільки сексу потрібно для щастя

Вчені провели дослідження, щоб з'ясувати, чи є норми в інтимному житті пари.

Як повідомляє телеканал 24, ще в 2015 році вчені створили експеримент, щоб з'ясувати, яка кількість сексу може зробити людину щасливою. У дослідженні Sexual Frequency Predicts Greater Well-Being взяли участь 30 тисяч осіб.

Тоді було встановлено, що пари, які займалися сексом хоча б раз на тиждень, були щасливіші за тих, хто робив це рідше. Що цікаво: ті, хто займався сексом частіше, ніж раз на тиждень, не ставали від цього більш щасливими. Тому вчені відзначили, що норма - це секс раз у сім днів.

Однак було опубліковано ще одне дослідження Sex and the Pursuit of Happiness. Згідно з цими даними, відсоток щасливих людей серед тих, хто займався любов'ю 2-3 рази в тиждень, все-таки був вищим, ніж серед тих, у кого секс був раз у тиждень.

На думку вчених, такі суперечливі дані можуть говорити про те, що загальної норми в сексі взагалі не існує. Тому питання, скільки разів на тиждень займатися сексом - індивідуальне. Комусь вистачає одного разу, комусь потрібно три і більше.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", вчені зі США з'ясували, що основним способом отримання жіночого оргазму є мастурбація під час сексу.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Жити здорово" на сайті "OBOZREVATEL".

0
Коментарі
0
0
Смішно
1
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини