Вчені створили антитіло, що знищує 99% штамів ВІЛ

9,5 т.
Вчені створили антитіло, що знищує 99% штамів ВІЛ

Група вчених із Національного інституту здоров'я США створила антитіло, здатне знешкодити 99% штамів вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ).

Як повідомляє Фармацевт Практик, воно складається з трьох антитіл із широкою специфічністю і нейтралізує ВІЛ значно ефективніше, ніж будь-яке відоме природне антитіло. Міжнародне товариство боротьби зі СНІДом вже оголосило ці результати "вражаючим проривом"

Людському організму важко боротися з ВІЛ через його велику мінливість. В організмі одного пацієнта можуть одночасно існувати численні штами збудника. Однак у деяких осіб, інфікованих ВІЛ, в організмі утворюються антитіла з широким спектром активності - вони можуть знешкоджувати вірусні частки багатьох різних штамів ВІЛ. Нове дослідження саме і стосувалося того, як найкращим чином використовувати унікальні властивості цих природних антитіл.

Відео дня

Завдяки поєднанню трьох різних природних антитіл із широким спектром специфічності в одну гібридну молекулу, вчені змогли досягти ефективності в 99%. Гібридне антитіло залишалося активним навіть при невеликих концентраціях.

Антитіло випробували на мавпах: 24 тваринам були введені антитіла, а потім заражені ВІЛ, у жодної мавпи інфекція не розвинулася.

На 2018 плануються клінічні випробування нового антитіла.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", щоб уникнути онкологічних захворювань, варто їсти свинину, а не яловичину, в складі якої може "жити" небезпечний вірус.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки