Вчені знайшли "ключ": створена вакцина від третини всіх відомих штамів ВІЛ

10,8 т.
Вчені знайшли 'ключ': створена вакцина від третини всіх відомих штамів ВІЛ

Американським вірусологів вдалося створити експериментальну вакцину, що прищеплює імунітет до 30% відомих штамів ВІЛ, і перевірити її роботу на мишах і макаках.

"Мої колеги знайшли "ахіллесову п'яту" в структурі вірусу, що дозволило їм створити нову і потенційно дуже сильну вакцину. Це дослідження стане першим кроком на шляху до створення безпечної і дійсно надійної методики захисту від ВІЛ", - цитує РІА Новини директора Національного інституту по вивченню алергії і інфекцій в Бетесді (США) Ентоні Фаучи.

У журналі Nature Medicine повідомляється, що "ключем" до створення нової вакцини стало відкриття незвичайного антитіла, що отримало ім'я N123-VRC34, в крові одного з носіїв вірусу.

Відео дня

Як повідомляв OBOZREVATEL , раніше в США створили препарат, що пригнічує ВІЛ .

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки