Відбілювання зубів визнали небезпечним

8,2 т.
Відбілювання зубів визнали небезпечним

Вчені з Стоктонського університету в Нью-Джерсі з'ясували, що смужки для відбілювання зубів не так безпечні, як запевняють виробники.

Ці засоби для відбілювання можуть сильно пошкодити зуби, особливо при частому використанні, повідомляє Ридус.

Відбілювання зубів визнали небезпечним

За словами фахівців, до складу відбілюючих смужок входить перекис водню, який руйнує кісткову речовину зуба, знижуючи в ній вміст важливих компонентів - дентину та колагену.

Відео дня

Щоб довести шкоду від застосування відбілюючих смужок, вчені обробили видалені зуби досліджуваними засобами, які продаються в аптеках. Для достовірності результатів частину зубів помістили в ємності з людською слиною.

Процедура відбілювання зубів смужками впливає на вміст колагену, а точніше зменшує його кількість. Тому, фахівці рекомендують використовувати смужки якомога рідше.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки