Відбувся з’їзд хірургів України

11,5 т.
Відбувся з’їзд хірургів України

Під патронатом Міністерства охорони здоров’я України, Національної академії медичних наук України, ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова" НАМН України та Асоціації хірургів України 26-28 вересня 2018 року у м. Києві пройшов XXIV з’їзд хірургів України.

Відбувся з’їзд хірургів України

В його роботі прийняли участь близько 3 тисяч лікарів хірургічного профілю - військові медики з усіх регіонів України, фахівці з ендокринної хірургії та трансплантологи, дитячі хірурги, комбустіологи та пластичні хірурги, лікарі-інтерни та студенти.

Відео дня

Відбувся з’їзд хірургів України

Програма З’їзду передбачала доповіді за всіма напрямками надання хірургічної допомоги, від проблем ургентної хірургії, до аспектів реконструктивно-відновних втручання та трансплантології.

Відбувся з’їзд хірургів України

На секційних засіданнях обговорювались актуальні питання дитячої, ендокринної, сердцево-судинної, гепатобіліарної та ургентної хірургії, комбустіології та трансплантології. Особливу увагу на з’їзді приділили питанням військової медицини, зокрема наданню медичної допомоги пораненим з мінно-вибуховими та вогнепальними пораненнями, які надиктовані самим життям.

Відбувся з’їзд хірургів України

На організаційних засіданнях прозвучала доповідь Голови ГО "Асоціації хірургів України" Усенка Олександра Юрійовича, обрали і новий склад Правління та Президії Асоціації.

Відбувся з’їзд хірургів України

Одноголосно, членами Правління, Головою Асоціації переобрано директора ДУ "Національний інститут хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова" НАМН України, доктора медичних наук, професора, член-кореспондента НАМН України Усенко Олександра Юрійовича.

В рамках З’їзду пройшли загальні збори членів ГО "Асоціація хірургів України" де затвердили звіт Ревізійної комісії та обрали її новий склад.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки