''Викликає рак'': доктор попередив українців про небезпечний вірус

66,9 т.
''Викликає рак'': доктор попередив українців про небезпечний вірус

98% населення Землі інфіковано хоча б одним видом вірусу герпесу, який негативно позначається на імунітеті людини і провокує цілу низку захворювань – від синдрому хронічної втоми до онкології.

Про це розповів в ефірі ObozTV директор мережі клінік інтегративної медицини "СмартМед", професор, доктор наук Анатолій Доровських. За його словами, "схильність людини захворювань, від нежиті до онкологічних процесів, пов'язана з якістю роботи імунної системи".

"При цьому сама імунна система також може страждати від впливу інфекційних агентів, провідне місце серед яких займають герпесвірусні інфекції. Висипання на губах, мабуть, найвідоміший і розповсюджений вид герпесу. Але сімейство герпесвірусних інфекцій на цьому не закінчується. Існують 8 типів герпесвірусних інфекцій, вона класифікуються за номерами (від 1 до 8), кожен з яких має відповідну назву", – зазначив доктор наук.

Відео дня

"При цьому перші 3 (1 і 2 тип – віруси простого герпесу, 3 – вірус вітряної віспи) – нейротропні, характеризуються зовнішніми висипаннями, завдяки яким досить легко діагностуються. Велику небезпеку викликають віруси 4 (вірус Епштейн-Барра або мононуклеоз) і 5 ( цитомегаловірус) типів, які за своїми симптомами схожі з ГРВІ і не мають специфічних клінічних проявів. Ці віруси, окрім складнощів у діагностиці, є лімфотропним, оселяються в клітинах імунної системи і негативно позначаються на адекватності її роботи", – розповів Доровських.

''Викликає рак'': доктор попередив українців про небезпечний вірус

"Вірус 7 типу має назву "синдром хронічної втоми". І спроби психологів лікувати цей синдром викликають у мене посмішку, оскільки лікування цього синдрому має грунтуватися в першу чергу на противірусній терапії", – повідомив він.

Також директор мережі клінік "Смартмед" зазначив, що згідно з останніми науковими дослідженнями, вірус герпесу може провокувати навіть онкологічні захворювання: "Герпес восьмого типу так і називається – саркома Капоші. А ось герпес 4 і 5 завжди присутні при онкологічних, як доброякісних, так і злоякісних, і аутоімунних процесах".

Читайте: Чи можна змусити українців дбайливо ставитися до свого здоров'я: доктор назвав спосіб

Доровських повідомив, що згідно з 17-річною клінічною практикою клінік "СмартМед", при лікуванні 90% пацієнтів елемент противірусної терапії є невід'ємною частиною вирішення проблем зі здоров'ям.

Але завдяки існуючим методам діагностики, що дозволяє не тільки визначити тип вірусу, його умовну концентрацію в організмі, а й відстежити вплив на функціональний стан будь-якого органу або системи, лікування герпесвірусних інфекцій і їх наслідків – завдання цілком здійсненне.

"З особливою гордістю хочеться відзначити, що нами, у співпраці з провідними інститутами Академії наук України, на основі передових нанотехнологій і рослинних екстрактів розроблена група абсолютно нетоксичних противірусних препаратів, що показують високу ефективність у терапії герпесвірусних інфекцій", – розповів він.

Доктор наук також висловив думку, що кожна людина повинна раз на півроку знаходити час на своє здоров'я і проходити комплексне медичне обстеження.

"Людський організм – дуже складна система, тому її налаштуванням і обслуговуванням повинні займатися фахівці", – підкреслив він.

''Викликає рак'': доктор попередив українців про небезпечний вірус
''Викликає рак'': доктор попередив українців про небезпечний вірус
disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки