Померла дитина: на Одещині розгорівся скандал через щеплення

161,0 т.
Померла дитина: на Одещині розгорівся скандал через щеплення

В Ізмаїлі під час денного сну несподівано померла шестимісячна дівчинка.

У тому, що трапилося, батьки звинувачують вакцинацію, але судово-медична експертиза причину смерті ще не підтвердила. Про це повідомляє БессарабіяINFORM.

Наприкінці минулого тижня дівчинка пройшла планову вакцинацію від поліомієліту та гепатиту індійським препаратом. Протипоказань до вакцинації у дитини не було. За словами матері, до і після щеплення дівчинка відчувала себе добре.

16 жовтня під час денного сну мати помітила, що дитина перестала дихати, тож відправилася у найближчу медустанову. Так, у Дунайській обласній лікарні медики намагалися реанімувати дівчинку, але спроба завершилася невдачею і лікарі констатували смерть.

Відео дня

18 жовтня судово-медичній експертизі тільки належить з'ясувати причину смерті дитини і довести або спростувати її зв'язок із вакцинацією.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, в Україні з'явилися вакцини від грипу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки