Введений карантин! У Запорізькій області розповсюджується небезпечна інфекція

25,4 т.
Введений карантин! У Запорізькій області розповсюджується небезпечна інфекція

У Пологівському, Чернігівському та Акімовському районах Запорізької області, був введений карантин через скажених лисиць.

За тиждень у лабораторії дослідили 7 матеріалів із підозрою на сказ, 3 з них підтвердили небезпечне захворювання - повідомляють в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Фахівці провели роз'яснювальну роботу з людьми, які проживають у населених пунктах, де було зафіксовано сказ. Крім лисиць, від сказу ніхто не постраждав.

Нагадаємо, що лікування від сказу немає. Якщо хвороба прогресувала до першої стадії, то швидше за все, закінчиться летально. Щоб запобігти захворюванню людям, не пізніше ніж через 14 днів після укусу зараженої тварини, вводять специфічний імуноглобулін і проводять вакцинацію.

Відео дня

Основні джерела зараження - лисиці, вовки, кажани і гризуни.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL,У Києві безкоштовно прищеплять тварин від сказу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки