Виробники медобладнання активно нарощують виробництво

Виробники медобладнання активно нарощують виробництво

З початком вакцинації населення від COVID-19 різко виріс попит на шприци, які необхідні для введення препарату.

Як передає MedicalХpress, провідний німецький виробник Almo робить все, щоб задовольнити майбутні потреби.

Компанія займається виготовленням даного медичного товару цілодобово сім днів на тиждень. Кожні 13 секунд збираються 64 шприци.

Крім Німеччини, шприци від Almo використовують більш ніж в 140 країнах по всьому світу.

Зі схваленням вакцини від коронавірусу та подальшої імунізацією населення компанія отримала замовлення від BioNTech і Pfizer, а також від іншого німецького розробника, чий препарат-кандидат перебуває на фінальній стадії тестувань.

Відео дня

Американська Becton Dickinson – головний конкурент Almo, раніше повідомив про отримання замовлень на виготовлення понад мільярду ін'єкційних пристроїв в рамках глобальної боротьби з COVID-19.

disclaimer_icon

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням...

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки