Вірус грипу будуть атакувати в "точці збору": що відкрили вчені

7,4 т.
Вірус грипу будуть атакувати в 'точці збору': що відкрили вчені

Вчені з Португалії показали, що вірусні включення, які виникають під час інфекції грипу, пов'язані зі збіркою генома вірусу, вони відокремлюють вірусні частинки і полегшують їх подальшу взаємодію в рідкому середовищі.

Результати цих досліджень опубліковані в Nature.

Вірусні включення мають характеристики рідких органел, вони не мають розділяючої мембрани, швидко обмінюються матеріалом і адаптуються до змін навколишнього середовища.

Формування вірусних включень передує взаємодії між частинками віруса . Щоб вірусна частка була повністю функціональною, вісім компонентів РНК-геному повинні бути упаковані у віріоні. Утворення вірусних включень, пов'язане зі зміною мембран клітини людини для організації умов розмноження вірусу.

Відео дня

Виявлення ключових особливостей вірусних включень може забезпечити засоби контролю їх утворення і підтримки під час інфекцій грипу типу А, які представляють серйозну загрозу для здоров'я людини, викликаючи щорічні епідемії і періодичні пандемії.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки