ВООЗ підвищила рівень загрози поширення смертельного вірусу: кількість заражених країн зросла

ВООЗ підвищила рівень загрози поширення смертельного вірусу: кількість заражених країн зросла

У понеділок, 27 січня, Всесвітня організація охорони здоров'я повідомила про підвищення загрози поширення смертельного китайського коронавірусу 2019-nCoV на світовому рівні.

До цього вона оцінювалася як "помірна", повідомляє The Straits Times.

"Дуже високий рівень загрози – в Китаї, високий – на регіональному рівні, високий – на світовому", – йдеться в доповіді ВООЗ про ситуацію з коронавірусом.

ВООЗ підвищила рівень загрози поширення смертельного вірусу
Відео дня

Однак у ВООЗ зазначили, що до цього в доповідях була помилка, яку вже усунули.

"У формулюванні було допущено помилку, ми її виправили", – сказала представниця організації Фадела Чаїб.

Зауважимо, що загальна кількість померлих від коронавірусу в КНР перевищила 80 осіб. Згідно з офіційними даними, кількість уражених новим вірусом у Китаї на 27 січня становить майже 2,8 тис. осіб.

Крім того, за межами материкової частини Китаю епізоди зараження 2019-nCoV зафіксовані в Гонконзі, Макао, на Тайвані. Також випадки захворювання виявлені в Таїланді, в Австралії, в Сінгапурі, в Японії, США, Малайзії і Франції, у В'єтнамі, в Непалі й Канаді. Пізніше стало відомо про перші випадки зараження на Шрі-Ланці та Камбоджі.

Як писав OBOZREVATEL раніше:

  • Україна перебуває в зоні ризику спалаху смертельного коронавірусу 2019-nCoV з Китаю, а діагностувати й лікувати його в країні не зможуть. Про це заявив колишній головний санітарний лікар України Святослав Протас.

  • У Києві підтвердили один випадок коронавірусу. Саме такі результати показало дослідження державної установи "Київський міський лабораторний центр МОЗ України". У коментарях представники лабораторного центру зазначили, що це не китайський коронавірус 2019-nCoV, який поступово охоплює країни світу і призводить до загибелі людей.

  • Український лоукостер із 3 лютого до 28 березня у зв'язку зі спалахом коронавірусу призупиняє польоти в Китай.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки