Вперше в історії дві жінки виносили одну дитину: фото унікальної сім'ї

25,3 т.
Дві жінки виносили одну дитину

В американському штаті Техас вперше в історії дві жінки - 36-річна Блісс Коултер і 28-річна Ешлі Коултер - виносили по черзі одну і ту ж саму дитину.

Таке диво медицини стало можливим завдяки методу реципрокного екстракорпорального запліднення (ЕКЗ), повідомляє Лента.ру. У липні поточного року у пари народився здоровий хлопчик Стетсон вагою 3700.

Дівчата, які зважилися на такий сміливий крок, познайомилися в 2012 році, а вже через три роки офіційно вступили у шлюб. З метою допомогти американкам народити, репродуктологи запропонували використати для запліднення пластикову капсулу-інкубатор, написало видання "Белновости".

Відео дня
Дві жінки виносили одну дитину

Традиційно при реципрокному ЕКЗ і донором, і мамою є одна жінка, але в родині Коуплер обидві з подружжя по черзі виношували плід. Запліднені яйцеклітини Блісс були поміщені всередину капсули в шийці матки на п'ять днів, поки не утворився ембріон, і потім перенесені в матку Ешлі.

Блісс (зліва) і Ешлі Коуплер
Блісс з малюком
Ешлі Коуплер

За словами американок, такий спосіб в два рази дешевше традиційного ЕКЗ і може стати корисним для інших одностатевих пар по всьому світу.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше у американської пари народилася дитина, зачата в 1992 році.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки