Як кинути палити: медики назвали простий спосіб

79,7 т.
Як кинути палити: медики назвали простий спосіб

Фізичне навантаження, а саме біг, може стати відмінною допомогою для тих, хто хоче кинути палити.

Згідно з недавнім експериментом, який пройшов у Канаді, майже половина людей, які брали участь у 10-ти тижневій біговій програмі, змогли успішно кинути палити.

178 курців протягом 10 тижнів отримували консультації щодо відмови від куріння, а також бігали і гуляли на відкритому повітрі. По її завершенні, виявилося, що 72 добровольці залишилися в програмі до кінця.

91% учасників став палити менше. 37 людям вдалося зовсім кинути палити. Це було підтверджено за допомогою тесту на монооксид вуглецю.

Відео дня

Крім того, дослідники виявили значне поліпшення психічного здоров'я учасників. Провідний автор дослідження Карлі Прібе сказав: "Навіть якщо хтось і не зміг повністю кинути курити, вони набагато скоротили кількість сигарет".

Як раніше повідомляв "Обозреватель", дослідники з Оксфордського університету виявили, що низькорівневе опромінення може бути менш небезпечним для здоров'я людини в порівнянні з іншими щоденними ризиками і звичками.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки