Як зберегти свою печінку здоровою до старості!

64,7 т.
Як зберегти свою печінку здоровою до старості!

Печінка є одним з найважливіших органів людського організму. Вона виконує ряд життєво важливих функцій. Будь-які проблеми і захворювання печінки неодмінно відображаються на здоров'ї людини.

Не дарма її називають головною хімічною лабораторією організму.

Навантаження на печінку підвищується у чоловіків, що зловживають смаженою, жирною їжею і алкоголем. Також навантаження на печінку зростає у вагітних жінок, тому перед підготовкою до зачаття рекомендується провести її профілактичне лікування, навіть якщо вона вас ніколи не турбувала.

Основні функції печінки

Яку роботу виконує цей орган, і чим він важливий для організму?

Відео дня

Зокрема, печінка:

- синтезує різні гормони;

- знешкоджує алергени, отрути і токсини, продукти розпаду життєдіяльності людини (аміак, ацетон, феноли, ін.), а також зайві гормони і вітаміни;

- бере участь в глюконеогенезі - утворенні глюкози з нецукрових речовин при її нестачі, наприклад через голодування;

- бере участь у вуглеводному обміні, створює енергетичні резерви у виде глікогену;

- є природним сховищем вітамінів і бере участь в їх метаболізмі;

- є найважливішим органом кровотворення, бере участь в синтезі білків;

- виробляє жовч, синтезує білірубін і холестерин;

- служить природним депо для зайвої крові, яка, в разі необхідності, швидко повертається в кровотік.

У важких випадках, коли цей орган практично перестає функціонувати, лікарі рекомендують проводити трансплантацію печінки. Однак, по-перше, це дороге задоволення. А по-друге, тільки одиницям, навіть найбагатшим людям, вдається дочекатися відповідного донора. До того ж будь-яка операція - це завжди ризики для здоров'я інших органів. Наприклад, за статистикою, в 3% будь-яких операцій людина гине просто від наркозу - не витримує серце.

У далекому майбутньому, можливо, люди і будуть робити пересадку печінки так само часто, як ми сьогодні міняємо пломби. Однак, поки людство не досягло таких висот, набагато легше і розумніше застосовувати прості і доступні засоби, створені самою природою і таким чином продовжити собі повноцінне життя.

Як зберегти свою печінку здоровою до старості!

Допомогти печінки - це просто

Похід до лікаря заспокоїть вас, і дозволить переконатися, що хвороба не зайшла занадто далеко.

Зазвичай, однієї тільки дієти без жирного і гострого буває недостатньо. Як правило, людям після 30 років корисно пройти хоча б раз на рік курс гепатопротекторів, для профілактики захворювань печінки, навіть якщо вам здається, що все в порядку.

Гепатопротектори, на основі екстракту розторопші, сьогодні є "маст хев" лікування і профілактики хвороб печінки.

Особливо слід звернути увагу на препарати, які також містять інші компоненти, перевірені народною медициною протягом багатьох століть, і ефективність яких підтверджена сучасною медициною.

Таким високоефективним засобом є Гепаназе. Це засіб, крім популярної розторопші, містить в складі кукурудзяні рильця і ​​календулу - у вигляді високоякісних екстрактів. Причому екстракти розторопші і кукурудзяних рилець поставляються з Франції.

Завдяки наявності цих фітоекстрактів, Гепаназе отримав визнання у вітчизняних гепатологів і став одним з найбільш рекомендованих засобів при захворюваннях печінки.

Гепаназе сприяє відтоку жовчі, відновленню пошкоджених клітин печінки, усунення спазмів жовчовивідних шляхів.

Гепаназе рекомендується при:

- дискинезіях жовчовивідних шляхів;

- токсичних ураженнях печінки;

- хронічних гепатитах;

- жирової дистрофії;

- цирозах печінки;

- віддаленому жовчному міхурі.

Застосовувати Гепаназе дуже просто. Вам не доведеться заздалегідь підраховувати, скільки хвилин пройшло після прийому їжі, так як використовують цей препарат прямо під час їжі.

Залежно від тяжкості захворювання, слід приймати по 2 або 3 капсули, запиваючи водою. Курс прийому - усього 1 місяць.

Завдяки натуральним компонентам і гармонійної формули, допускається проведення повторних курсів протягом року.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки