"Юрія-Фарм "знову оштрафували

81,6 т.
  • У рекламі препарату Декасан, який виробляє компанія, містилася недостовірна інформація

  • Лікарському засобу були приписані "антиковідні" властивості

'Юрія-Фарм 'знову оштрафували

Компанія "Юрія-Фарм" оштрафована за недобросовісну рекламу препарату Декасан, в якій був використаний слоган "Діє на всі складні віруси, включаючи коронавірус".

Держпродспоживслужба міста Києва наклала на виробника штраф в розмірі 5083 гривень. Копії відповідного рішення були опубліковані в Facebook.

Рекламний ролик містить недостовірну інформацію, чим підриває довіру суспільства до реклами та вводить в оману споживачів.

Нагадаємо, що на сьогоднішній день немає специфічних препаратів для лікування COVID-19, а ті ліки, що використовуються медиками, внесені в офіційні протоколи.

Відео дня

Влітку 2020 року виробник вже був оштрафований Антимонопольним комітетом України на 528 000 гривен.

Рішення ГУ Держпродспоживслужби №275
Рішення ГУ Держпродспоживслужби №275

Раніше MedOboz писав, що під час клінічних випробувань вакцини від коронавірусу компанії Pfizer померли шість осіб.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки