Заборона на продаж шприців і бинтів: стало відомо, що буде

37,7 т.
Заборона на продаж шприців і бинтів: стало відомо, що буде

Повідомлення в ЗМІ про заборону аптекам продавати товари медичного призначення (бинти, марлю, шприци і т.д.) є маніпуляцією. Насправді ніхто не збирається забороняти торгівлю вищепереліченими виробами.

Про це ObozTV розповів генеральний директор КП "Фармація" Руслан Світлий. Він пояснив, що в тексті відповідного законопроекту було допущено помилку: вказано, що аптеки мають право займатися тільки реалізацією фармацевтичної групи товарів, але не додано, що і виробами медичного призначення також.

"Самі автори законопроекту, наскільки я знаю, визнали цю помилку і це буде доопрацьовано. А взагалі за цим законом – його треба переробляти і доопрацьовувати. І це не тільки моя думка, а й думка багатьох", – додав Світлий.

Відео дня

Він також наголосив, що аптеки регулюються не тільки законом. Вони регулюються і ліцензійними умовами, і наказами МОЗ, та іншими нормативними документами. І якби навіть у законопроекті щось упустили, то це було б відрегульовано згодом іншими нормативно-правовими актами.

"Хочу заспокоїти: як би там не було, але аптеки торгуватимуть і шприцами, і системами, і бинтами, і марлею", – підсумував Світлий.

Як повідомляв OBOZREVATEL, ціни на ліки в українських аптеках можуть піднятися на 13-15%. Причиною цього став той факт, що виробники фармацевтики заздалегідь закладають у вартість препаратів підвищення курсу долара.

Підсумки дня з Вадимом Колодійчуком дивіться щодня у будні о 17:30 на ObozTV.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки