Задорнов вмирає? З'явилися подробиці про стан російського сатирика

47,6 т.
Задорнов вмирає? З'явилися подробиці про стан російського сатирика

69-річний російський гуморист Михайло Задорнов, який страждає від пухлини головного мозку, як і раніше знаходиться у прибалтійській клініці і проходить лікування.

Про це виданню Sobesednik.ru розповіла помічниця Михайла Задорнова на ім'я Олена.

За її словами, все (лікування - Авт.) йде за планом, як спочатку і намітили лікарі.

"Я не знаю, чому Йосип Кобзон сказав, що він помирає. Відповідати за слова Йосипа Давидовича я не можу, від себе лише скажу, що нічого подібного немає. Сім'я Михайла Задорнова просить не турбувати їх питаннями", - говорить вона, коментуючи заяву російського співака Йосипа Кобзона про те, що Задорнов вмирає.

Відео дня

Видання також спробувало з'ясувати додаткові подробиці про стан здоров'я коміка у друзів і колег артиста, але всі вони не хочуть розкривати подробиць.

Видання також зазначає, що ніяких прохань про фінансову допомогу на лікування артиста в Русофонд, який збирав гроші на лікування російської співачки Жанни Фріске, не надходили.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", про те, що російський сатирик Михайло Задорнов вмирає заявив російський співак, депутат визнаної нелегітимною в Україні Держдуми РФ Йосип Кобзон. "Що стосується Задорнова... Так, він помирає. Помирає талановитий артист", - сказав тоді він.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки