"Закликаю не купувати БАДи, але по очах бачу, що не допомагає"

'Закликаю не купувати БАДи, але по очах бачу, що не допомагає'

Поки у нас йде продаж БАДів "недиференційовано", "у них" вже з‘явився новий модний формат: БАДи призначають відповідно до "мутацій" в генах, які "виявляють" попередньо в лабораторіях. За окремі гроші, звісно!

Цей вид шахрайства в Тwitter (“scam”) виглядає ну дуже правдоподібно, з наукової точки зору.

Один з користувачів, який розуміється в генетиці, підняв цю проблему в одному зі своїх дописів. За його словами, ідентифікувати такого "експерта-генетика" можна саме по неправильному використанню слова "мутації".

До речі, саме попит народжує пропозиції. Це я про любов частини пацієнтів до витрачання купи грошей на аналізи і БАДи, особливо купівлю БАДів закордонного походження.

Відео дня

Розвінчую ці міфи з упертістю Дон Кіхота. Але по очах бачу, що в більшості випадків не спрацьовує.

"Закликаю не купувати БАДи, але по очах бачу, що не допомагає"

"Вольному – воля, спасенному – рай".

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки