Замість "Віагри": знайдена вакцина, що підвищує лібідо

22,0 т.
Замість 'Віагри': знайдена вакцина, що підвищує лібідо

Вчені створили вакцину, здатну збільшити сексуальне бажання.

Дослідники Імперського коледжу Британії з'ясували, що "гормон поцілунків" або кісспептин позитивно впливає на частини чоловічого мозку, що відповідають за сексуальне збудження, пише Daily Mail.

В експерименті взяли участь 29 чоловіків, яких розділили на 2 групи: одна отримувала препарат із кісспептином, інша - плацебо. У результаті, перша група добровольців продемонструвала підвищений інтерес до еротичних зображень.

Відео дня

Прийнято вважати, що "гормон поцілунків" побічних реакцій не викликає, а тому вчені збираються провести перевірку вакцини на жінках. Адже їхня мета - створити ліки, які здатні підвищити лібідо людини незалежно від статі.

За словами автора Олександра Комніноса, результати наукової роботи забезпечують належну основу для лікування пацієнтів хворих психосексуальними розладами, які можуть привести до глобальних проблем зі здоров'ям у цілому.

Як раніше повідомляв OBOZREVATEL, сексуальне життя впливає на здоров'я зубів.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки