В Україні пройшло перше засідання медради МОЗ: Тодуров вказав на проблеми ЗНО та законів

Засідання медичної ради МОЗ

В Україні в понеділок, 13 липня, відбулося перше засідання медичної ради Міністерства охорони здоров'я.

Як повідомив у Facebook кардіохірург, заслужений лікар України й директор "Інституту серця" в Києві Борис Тодуров, його виступ стосувався трансплантології і надання допомоги хворим з інфарктом міокарда.

"Потрібно терміново міняти наказ №569, який регламентує використання стентів на гострому інфаркті та при гострому коронарному синдромі", – наголосив Тодуров.

Чиновники та медики також обговорили необхідність зниження прохідного балу на ЗНО до 130 для педіатрів та санітарних лікарів.

Відео дня
Глава МОЗ Максим Степанов на засіданні

Крім того, на засіданні обрали секретаря та заступника голови ради, обговорили низку організаційних питань й окреслили графік подальшої роботи.

"Усі мали можливість висловитися про наболіле", – заявив директор "Інституту серця".

Засідання медичної ради
Facebook / Борис Тодуров
Скриншот

Як писав OBOZREVATEL, раніше Борис Тодуров повідомив, що фінансування "Інституту серця" в рік у рази менше окладу топчиновника і становить усього 230 мільйонів гривень.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки