Зеленський віддасть медицину в Україні "колегії видатних лікарів"

Зеленський віддасть медицину в Україні 'колегії видатних лікарів'

Президент Володимир Зеленський заявив, що аналізом медичної реформи в Україні займеться "колегія видатних лікарів".

Таку заяву гарант зробив після візиту в Бориспільську багатопрофільну лікарню інтенсивного лікування (Київська область).

"Ми домовилися, що під президентом України ми зробимо колегію з видатних лікарів всієї країни, – це не тільки головні лікарі, а й фельдшери, всі. Ми поставили завдання вчора: я хочу, щоб вони дали нам всі висновки з приводу цієї частини реформи, яка була і частини, яка буде в майбутньому", – пояснив глава держави.

Відео дня

Зеленський додав, що пізніше буде названо склад даної колегії медиків. При цьому перші звіти повинні бути вже до 1 березня, адже з 1 квітня стартує другий етап медреформи.

"Це ніякі не конкурси, ніхто не буде чекати два місяці, як відбувається або відбувалося раніше. Це будуть дуже відомі лікарі, які просто хочуть побачити реформу, дати їй аналіз і сказати: туди ми всі йдемо або не туди і що потрібно зробити, щоб у нас була нормальна зарплата, нормальна медицина, нормальні умови", – підкреслив він.

Як повідомляв OBOZREVATEL, під час візиту до Борисполя президент Володимир Зеленський спробував виправдатися перед учасниками брифінгу за ранній догляд.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки