Зворушливий момент: глуха жінка вперше почула звук поцілунку чоловіка

16,5 т.
Зворушливий момент: глуха жінка вперше почула звук поцілунку чоловіка

Жінці, яка раніше ніколи не чула, встановили кохлеарний імплант.

Відео зворушливого моменту опублікувало The Daily Mail.

Шокований погляд на її обличчі показує, що вона щойно почула звук, коли лікар запитав її про це. Посміхаючись від вуха до вуха, вона каже: "Так!" перш, ніж розплакатися, викликавши у лікаря сльози теж.

Кохлеарний імплантат являє собою електронний пристрій, який може бути вміщений у вуха абсолютно глухих людей, щоб поліпшити їхній слух.

Хірургічна процедура необхідна, щоб вставити пристрій, частина якого залишається під шкірою. Інша частина її знаходиться позаду вуха пацієнта.

Відео дня

Читайте: У США лікарі змогли вилікувати вроджену глухоту

Імплантат містить мікрофон, який вловлює звуки навколо людини, що носить його. Далі, "Мовний процесор" в імплантаті вибирає звуки, які вловлює мікрофон.

Потім процесор сигналізує стимулятора, який перетворює звуки в електричні імпульси всередині вуха пацієнта.

Ці імпульси потім направляються у слуховий нерв пацієнта за допомогою матриці електродів.

Кохлеарні імплантати не те ж саме, що слухові апарати, які допомагають людям з поганим слухом. Слухові апарати лише підсилюють звуки.

Імплантати безпосередньо стимулюють слуховий нерв.

Після того, як імплантат вставлений, пацієнт повинен пройти терапію, щоб дізнатися, як використовувати почуття слуху, працюючи з аудіологією та дефектологами, практикуючи розвиток слуху і навички спілкування.

Як повідомляв раніше "Обозреватель", в Україні повернули слух абсолютно глухий пацієнтці.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки