Звук нескінченності: вчені дізналися, під яку музику потрібно вмирати

39,2 т.
Звук нескінченності: вчені дізналися, під яку музику потрібно вмирати

У Шотландії було проведено дослідження, у рамках якого фахівці з'ясовували, яка музика найкраще підходить для смерті.

Як пише Cikavosti, у дослідженні брали участь представники шотландської театральної компанії Vanishing Point і музиканти колективу Scottish Ensemble. Таким чином, автори дослідження змогли встановити, що найбільш придатною мелодією для смерті є добірка пісень, які написав Арво Пярт. Це композитор радянсько-естонського походження.

З усіх його композицій найбільш придатними виявилися твори для двох скрипок, струнного оркестру та фортепіано підготовленого Tabula Rasa. Директор театральної компанії Vanishing Point Меттью Лентон сказав, що ця музика має звук нескінченності. Він мав на увазі, що музика, яка створює враження нескінченності, може допомогти вмираючій людині сподіватися на продовження життя після смерті.

Відео дня

Також у списку відповідних композицій опинились деякі твори Філіпа Гласса, Ла Монте Янга і Йоганна Себастьяна Баха.

Як раніше повідомляв "Обозреватель", після смерті люди усвідомлюють, що померли і розуміють, що відбувається навколо, заявили вчені зі Школи медицини Langone при Нью-Йоркському університеті (NYU Langone School of Medicine).

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки