Медики назвали "смертельно небезпечний" вік для чоловіків і жінок

32,3 т.
Медики назвали 'смертельно небезпечний' вік для чоловіків і жінок

Вчені визначили, що чоловікам старше 40 років слід бути особливо уважними до свого організму. При цьому у жінок небезпечний вік починається набагато раніше – у 30 років.

Такий висновок зробили фахівці з Центру здоров'я в Техасі (США) спільно зі своїми фінськими колегами з Центральної лікарні при університеті Хельсінкі. На їхню думку, саме в цих вікових категоріях у чоловіків і жінок підвищується ризик виникнення інфаркту або інсульту, пише ТВЦ.

Негативними факторами, що провокують розвиток цих небезпечних захворювань, є стрес, куріння, алкоголь, неправильне харчування та малорухливий спосіб життя.

Відео дня
Вчені назвали небезпечний вік для чоловіків і жінок

Вчені нагадують, що після пройденого кордону потрібно уважніше прислухатися до сигналів свого організму і своєчасно відвідувати лікарів.

Як писав OBOZREVATEL, психологи провели дослідження, в результаті якого встановили, що при наближенні круглих дат у віці людини існує ймовірність зради своєму партнерові.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки