Медики здивовані: чоловік раптово заплакав кривавими сльозами. Фото

12,4 т.
Медики здивовані: чоловік раптово заплакав кривавими сльозами. Фото

В Індії чоловік раптово заплакав кривавими сльозами. Зі своєю проблемою він не відразу звернувся до медиків.

За інформацією The Daily Mail, 22-річний чоловік звернувся до медичного інституту, що знаходиться в індійському місті Порт-Блер, острів Південний Андаман, після повторення аномалії.

Причому, криваві сльози починалися і закінчувалися раптово. Фахівці після проведення тестів зробили висновок, що з чоловіком все гаразд.

У підсумку йому поставили діагноз гемолакрії. Це досить рідкісний стан, коли сльози течуть разом з кров'ю. Що є причиною появи кривавих сліз — не відомо.

Відео дня
Кроваві сльози

Як повідомляв OBOZREVATEL, у В'єтнамі з носа шестирічної дитини дістали велику п'явку, яка прожила в її організмі більше місяця.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки