МОЗ відкрило полювання на шарлатанів: Супрун розповіла про нововведення для лікарів

47,1 т.
МОЗ відкрило полювання на шарлатанів: Супрун розповіла про нововведення для лікарів

Міністерство охорони здоров'я представило Концепцію переходу до професійного ліцензуванню лікарів, що дозволить підвищити якість медичної допомоги.

Про це написала у своєму Facebook в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

"В нас досі діє недолуга система атестації лікарів, яка підтверджує стаж, але не професіоналізм і не якість роботи. Водночас, фактично відсутній дієвий механізм персональної відповідальності перед пацієнтом... Професійна ліцензія ліквідує колективну безвідповідальність", - зазначила вона.

Супрун пояснила, що поряд з хорошими лікарями "працюють люди, які взагалі не мають права називати себе лікарями, а скоріше шарлатанами чи хабарниками".

Відео дня

Глава МОЗ зазначила, що частина змін в даний час вже діє, решта - впроваджується.

"До 2024 року всі українські лікарі мають мати рівень знань і професійних навичок, що відповідатиме міжнародним стандартам професії. Ми пропонуємо, щоб право лікаря працювати засвідчувала професійна ліцензія", - пояснила вона.

Супрун також додала, що за грубі порушення ліцензія лікаря може бути призупинена.

Як повідомляв OBOZREVATEL, 28 травня в Києві медики лікарні №4 Солом'янського району приймали хворих в стані алкогольного сп'яніння.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки