Можна з ліками: Супрун розвінчала міфи про алкоголь

Можна з ліками: Супрун розвінчала міфи про алкоголь

Алкоголь не сумісний лише з деякими видами антибіотиків, але далеко не з усіма медикаментами.

Про це розповіла колишня виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун на своїй сторінці в Facebook. Вона розповіла, як правильно вживати алкоголь і як він впливає на організм.

"Як би ми не прагнули пити "помірно", алкоголь діє на кожну клітину тіла і їй шкодить. Серед серйозних наслідків – підвищення ризику серцево-судинних хвороб, гіпертензії, абдомінального ожиріння, деменції", – розповіла Супрун.

Відео дня

Вона додала, що алкоголь не зігріває, а розширює кровоносні судини на поверхні тіла, а приплив крові викликає відчуття тепла. Внутрішні органи в цей час тепло втрачають.

"Алкоголь не має лікувальних і профілактичних властивостей. Пити або в будь-якому іншому вигляді вживати алкоголь з цією метою – нерозумно", – підкреслила вона.

Супрун додала, що алкоголь – визнаний канцероген.

"Якщо ви приймаєте ліки – пити алкоголь небажано. Але в цілому твердження, що антибіотики не можна поєднувати з алкоголем – міф. Після тривалих наукових досліджень стало відомо, що алкоголь повністю несумісний тільки з деякими антибіотиками", – зазначила вона.

Супрун порадила запивати алкоголь водою, а напоготові мати поживну їжу. Також вона зазначила, що чорне вугілля не допоможе знизити шкоду алкоголю.

"Пам'ятайте, що безпечної дози не існує. Це один з найбільших світових медичних міфів, з яким досі сперечаються вчені. Вживаючи алкоголь, ви в будь-якому випадку ризикуєте своїм здоров'ям", – розповіла вона.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше стало відомо, скільки можна пити алкоголю в день.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки