Можуть убити всіх бродячих тварин: в Україні ''прокинулася'' небезпечна інфекція

20,1 т.
Можуть убити всіх бродячих тварин: в Україні ''прокинулася'' небезпечна інфекція

У Херсоні можуть повбивати всіх бездомних собак і котів. Це потрібно, кажуть чиновники, щоб уникнути епідемії африканської чуми свиней.

Раніше в місті зафіксували спалах. Урядове розпорядження передбачає знищення всіх бродячих тварин, які можуть переносити хворобу, повідомляє ТСН.

Так, протягом місяця в Херсоні від африканської чуми загинуло 147 свиней. Ще 40 тварин довелося знищити. Щоб хвороба не поширювалася, роблять все за інструкцією Мінагрополітики.

"Частина 4, пункт третій: Знищення бродячих котів і собак гуманними методами, а також проведення дератизації власниками господарств", — каже в.о. голови Держспоживслужби м. Херсона Марина Малахова.

Відео дня

Зоозахисники вже вийшли на протест до будівлі міськради. "Вони такі самі переносники, як і ми з вами. Тобто нас теж треба знищувати. І птахів, і машини, які їздять", — кажуть вони.

Водночас у мерії заспокоюють — поки ніхто не знищує бродячих тварин.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за 7 місяців 2018 року в Україні зареєстровано 2 403 випадки хвороби Лайма або бореліозу.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки