МоваЯзык

/ Новини здоров'я

На 50%: вчені знайшли спосіб продовжити життя

Вчені Національного центру наукових досліджень у Франції знайшли ще один спосіб продовжити життя.

Так, вони з'ясували, що на це впливає зменшення кількості калорій у щоденному раціоні. Експеримент проводили на лемурах, передає "Лента.ру".

Калорійність їх корму була скорочена на 30 відсотків. Експеримент тривав протягом 10 років. Дослідну групу, де тварини сиділи на дієті, порівнювали з контрольною групою, в якій лемури харчувалися звичайним кормом.

Виявилося, що у перших тривалість життя збільшилася на 50%. Третина тварин, обмежених в споживанні калорій, була все ще жива, коли останній лемур з другої групи помер у віці 11,3 року. В середньому, примати контрольної групи доживали до 6,4 року, а дослідної - до 9,6 року.

Позитивний ефект супроводжувався зниженням частоти таких вікових захворювань, як рак і діабет, а також збереженням фізичної активності і когнітивних здібностей.

Як повідомляв "Обозреватель", раніше вчені Школи медицини Стенфордського університету знайшли ще один спосіб продовження життя. Так, вони з'ясували, що помірне збільшення активності ферменту теломерази в клітинах печінки сприяє регенерації органу.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

0
Коментарі
0
0
Смішно
0
Цікаво
0
Сумно
0
Треш

Блоги медицини

Новини медицини

Новини медицини