На Україну насувається сильний метеоудар: названі небезпечні дати

204,8 т.
На Україну насувається сильний метеоудар: названі небезпечні дати

На початку листопада на Землю чекає сильна магнітна буря, також будуть відчуватися магнітні коливання.

Так, буря першого рівня вдарить, у тому числі й по Україні вже 3 листопада. У той же час коливання очікуються 4, 5, 6, 9 і 11 листопада. Про це повідомляє Лабораторія рентгенівської астрономії Сонця ФІАН.

Усім метеозалежним людям рекомендується стежити за наближенням періодів підвищеної геомагнітної активності і завчасно виключати з планів на цей час будь-які дії і події, здатні привести до стресів.

Відео дня

У цей час потрібно скоротити всілякі емоційні й фізичні навантаження, відпочивати і перебувати у спокої.

Щоб полегшити вплив магнітних бур на організм, потрібно відмовитися від алкоголю і важкої їжі, частіше влаштовувати прогулянки, пити більше води, уникати важких фізичних навантажень і раніше лягати спати

На Україну насувається сильний метеоудар: названі небезпечні дати

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше синоптик дав детальний прогноз на листопад в Україні.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті призначені для загального інформаційного використання і не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти "MedOboz", гарантують, що весь контент який ми розміщуємо, публікується і відповідає найвищим медичним стандартам.Наша мета в максимально якісному інформуванні пацієнтів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань для їх своєчасного звернення на очну консультацію до лікаря.

Популярні лікарі

Ліки