Названа несподівана користь домашніх тварин для здоров'я

12,9 т.
Названа несподівана користь домашніх тварин

Відсутність домашніх тварин може негативно відбитися на психічному здоров'ї людини.

До такого висновку прийшли дослідники з Ульмського університету і Колорадського університету в Боулдері, передає РІА Новини.

Зокрема, в ході експерименту з'ясувалося, що у людей, які виросли на фермі, реакція організму на стрес була спокійнішою, а це, у свою чергу, може знизити ризик розвитку у них психічних захворювань у майбутньому.

На думку дослідників, мікроорганізми, які передаються від домашніх тварин їх господарям, роблять людину більш пристосованою до стресу, оскільки під впливом бактерій імунній системі вдається досягти балансу в протизапальних процесах і запобігти ризику розвитку алергії, аутоімунних захворювань, а також психічних розладів.

Відео дня

Як повідомляв "Обозреватель", раніше американські вчені з'ясували, що розподіл обов'язків по будинку між подружжям впливає на їх сексуальне життя.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки