МоваЯзык

/ Новини здоров'я

Названо найбільш вразливі для коронавірусу клітини в організмі людини

49.5т
Читати матеріал російською

Вчені з США визначили, що частина клітин у легенях, носових пазухах і кишечнику особливо вразлива для коронавірусу.

ЧИТАЙТЕ: ОСТАННІ НОВИНИ ПРО КОРОНАВІРУС

Свої висновки озвучила команда медиків із Бостонської дитячої лікарні, пише Daily Mail.

Так, вчені заявили, що в так званих кубкових секреторних клітинах у носових проходах, які продукують слиз, містяться обидва білки, які необхідні COVID-19 для зараження клітини. Йдеться про ACE2 і TMPRSS2.

Названо найбільш вразливі для коронавірусу клітини в організмі людини

Названо найбільш вразливі для коронавірусу клітини в організмі людини. Джерело: Нова газета

Нова газета

В органах дихання дослідники виявили, що клітини під назвою пневмоцити типу II, які вистилають і підтримують повітряні мішки легень, також уразливі.

До переліку потрапили й адсорбувальні ентероцити – клітини кишечника, відповідальні за адсорбцію деяких поживних речовин, – вони експресували РНК для двох білків більше, ніж будь-який інший тип кишкової клітини.

"Тепер ми можемо з деякою часткою впевненості сказати, що ці рецептори експресуються на цих специфічних клітинах у цих тканинах", – підсумували вчені.

Також дослідники довели, що коронавірус набув нових рис і тепер може впливати на інтерферони, що виробляються організмом для боротьби з вірусними інфекціями.

Зазначається, що отримані результати можуть допомогти у розробленні нових або у визначенні вже наявних ліків, які можна було б використовувати повторно, для боротьби з COVID-19.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше медики помітили, що навіть після видалення коронавірусу з дихальних шляхів людини, інфекція може ще довго зберігатися в очах.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".

Місце
0
Коментарі
18
2
Смішно
12
Цікаво
22
Сумно
3
Треш

Блоги медицини