Не піддається хімії: знайдений новий спосіб убити невиліковний рак

17,1 т.
Не піддається хімії: знайдений новий спосіб убити невиліковний рак

Учені знайшли новий спосіб лікування злоякісних пухлин, які не піддаються звичайній терапії.

Так, у Каліфорнійському університеті Сан-Франциско з'ясували, що приблизно 50% випадків раку виникає через порушення у сигнальних шляхах, що контролюють ріст клітин, пише "Лента.ру".

Одним з таких шляхів є MAPK/ERK, який відіграє важливу роль у рості злоякісних новоутворень. Він здійснюється через складний каскад взаємодіючих білків.

Згідно з однією з гіпотез, мутації роблять компоненти занадто чутливими до хімічних сигналів. Щоб перевірити її, вчені використовували експериментальне з'єднання RMC-4550, яке пригнічує активність білка SHP2. Показано, що SHP2 обумовлює активацію рецепторними білками молекули RAS.

Відео дня

Результати тестування препарату на культурах ракових клітин, у яких були мутації у генах NF1 і інших важливих компонентів, продемонстрували, що пухлини зупиняли свій ріст.

Як повідомляв OBOZREVATEL, існує п'ять професій, здатних спровокувати ряд онкологічних захворювань.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки