Небезпечна отрута: яке морозиво можна їсти в Україні

64,5 т.
Яке морозиво можна їсти в Україні

Погана упаковка і неналежне зберігання може перетворити морозиво на небезпечну отруту. Експерти радять не гнатися за дешевизною морозива.

В Україні цей продукт за державними стандартами розділений на 3 види: 4733 - морозиво з молочними жирами, 4734 - плодово-ягідне морозиво і 4735 - морозиво, що містить рослинні жири, передають "Факти".

Корисним вважається 4733, де присутні рослинні жири, тільки молочні. Зазвичай це морозиво зберігається 10-12 місяців, але сьогодні на ринку присутні позиції, термін реалізації яких - 2 роки.

При цьому наголошується: чим довше зберігається морозиво, тим менше гарантій, що воно не зіпсувалося і не містить шкідливих бактерій.

Відео дня

Ще один небезпечний момент - погана упаковка. Неналежне зберігання може перетворити десерт на справжню отруту.

"Вода, яка стоїть із залишками морозива, однозначно є сприятливим середовищем для розвитку мікроорганізмів, потрапляючи туди просто з повітря", - зазначають фахівці.

Експерти радять не купувати дешеве морозиво, оскільки воно гарантовано з великим вмістом пальмової олії замість натурального молока.

Плюс - у дешевому морозиві і дешеві, хімічні домішки, ароматизатори, барвники, стабілізатори смаку.

Високої якості морозиво - пломбір і вершкове. Гірше - це так зване морозиво з комбінованим складом сировини, там може бути пальмова, кокосова олія, інші замінники.

Як повідомляв OBOZREVATEL, за словами експертів, більшість точок з продажу вуличної їжі в Україні працює нелегально. З настанням літнього періоду такі торгові точки перетворюються на розсадники небезпечних хвороб.

disclaimer_icon

Матеріали на цьому сайті рекомендовані для загального інформаційного використання й не призначені для встановлення діагнозу або самостійного лікування. Медичні експерти MedOboz гарантують, що весь контент, який ми розміщуємо, публікується й відповідає найвищим медичним стандартам. Наша мета - максимально якісно інформувати читачів про симптоми, причини та методи діагностики захворювань. Закликаємо не займатися самолікуванням, для діагностики хвороб та визначення шляхів їх радимо звертатися за консультацією лікарів.

Популярні лікарі

Ліки